Permanentní make-up očních linek 

Oční linky mezi očními řasami působí jemně, přirozeně a při zavřených očích nejsou vidět. Zvýrazňují oči i u žen s řídkými řasami, kdy dojde k jejich optickému zhuštění.

Nejčastěji žádané zákroky

  • Vytvoření oční linky mezi očními řasami
  • Optické zhuštění řas
  • Vytvoření iluze očních řas i tam, kde zcela chybí (tečkování)
  • Korekce tvaru oka nebo jeho optické zvětšení (modelovací linka)
  • Optické vyrovnání velikosti a vzhledu obou očí

Typ úpravy

Nejoblíbenější je vytvoření jemné linky pouze v řasách, která je určena pro velice přirozený vzhled oka, vytváří iluzi hustých řas i v případě, že zcela chybí. Je vhodná pro zákaznice s malýma, zapadlýma očima, ale především pro ženy, které chtějí oko pouze lehce zvýraznit. Linkou modelovací nebo postupně se rozšiřující lze vytvořit mandlový tvar oka a je určena ženám se sklonem k pokleslým víčkům či kulatým tvarem očí. Ideální barva je černohnědá nebo černá, ale dá se namíchat i jemnější odstín dle přání zákaznice.

Provedení

Spodní linka se provádí přes celé oko nebo jen do 1/3. Horní linka a spodní by se nikdy neměla u vnějšího koutku spojovat. Místo aplikace se dostatečně dlouho umrtvuje znecitlivující mastí a následně účinným gelem. Takže obavy z bolesti jsou při tomto postupu zbytečné.

Po aplikaci

Těsně po aplikaci očních linek vzniká mírný otok víček, který však druhý den ráno může být větší. Pro zmírnění můžete přiložit studené, ale suché obklady. Oční kapky používat můžete. Žádná zvláštní péče po aplikaci není nutná, naopak použití jakéhokoliv krému může jen uškodit!

Korekce

Korekce se provádí nejdříve za 3 – 4 týdny.