Permanentní make-up rtů 

Po mikropigmentaci se zvýrazní barva, zvětšení objem a Vaše rty budou působit přirozeně, plně a smyslně.

Nejčastěji žádané zákroky

  • Korekce vad v symetrii a výšce rtů
  • Zvýraznění barvy rtů
  • Optické zvětšení rtů
  • Kontura a vystínování rtů podél kontury
  • Oprava nepřirozené barvy rtů po starším PMU

Typ úpravy

V případě, že Vaše rty mají dokonalý tvar, lze provést pouze jemnou konturu bez stínování, které vaše rty krásně zvýrazní.

Více žen však dává přednost kontuře se stínováním, protože jedině tak můžeme zcela pozměnit tvar rtů, jejich velikost, dodat jim plnost nebo doplnit chybějící barvu (např.: po oparech, při světlé barvě rtů). Takto lze také upravovat drobné asymetrie a deformace. Stínování rtů si lze představit jako konturu, kterou lehce rozetřeme směrem do středu a tím vytvoříme méně nápadný a přirozený vzhled. Mnoho žen chce své rty pomocí PMU neúměrně zvětšovat, ale vše má své meze. Určitě i zde platí „méně je někdy více“.

Typy provedení

Barva rtů

Barva rtů se míchá individuálně a i hodně světlý a přirozený odstín je bezprostředně po aplikaci o dost výraznější. Proto po aplikaci nepropadejte panice a vyčkejte, až se stroupky cca za 4 dny samy sloupnou a barva zjemní.

Barva kontury

Barevné pigmenty se většinou vybírají s ohledem na zvolený odstín barvy rtů a to o stupínek tmavší. Pokud si však zákaznice přeje, může mít kontura stejný odstín jako odstín rtů, vše je jen na domluvě a v čem se zákaznice bude cítit.

Barevná výplň rtů

Do rtů je po celé jejich ploše aplikován barevný pigment a jeho výsledkem je zvýrazněná přirozená retní červeň. Provádí se bez kontury.

Po aplikaci

Po aplikaci rtů je otok díky použití unikátního tetovacího přístroje opravdu minimální a v některých případech dokonce vůbec žádný. Úplné ustálení pigmentu u rtů trvá o něco déle to jest cca 4-6 týdnů. Výsledný odstín a sytost barvy lze proto hodnotit až po uplynutí této doby.

Korekce

Korekce se provádí nejdříve za 4 – 6 týdnů. Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že po prvním sezení zjistíme, jak pokožka reaguje na daný aplikovaný pigment a na základě toho můžeme dále pozměnit barevný odstín či lehce korigovat tvar dle přání klientky.