Unikátní tetovací zařízení 

K aplikaci permanentního make-upu používám speciální elektronický přístroj od německé firmy Purebeau.
V tomto přístroji je pevně upevněna jehla s rozdílným počtem hrotů, která kmitá vodící lištou a nabaluje na sebe pigment, který proniká do pokožky. Hloubka vpichu se řídí vysunutím jehly a tlakem na přístroj. Pigment je vpravován na začátek škáry (druhá vrstva kůže) těsně pod zárodečnou vrstvu buněk. Zde se ukládá mezi kolagenní, elastická a retikulární vlákna. Takto uložená barviva prosvítají vrchní vrstvou pokožky a tvoří požadovaný tvar. Barvy jsou vždy tlumené, protože horní vrstva pokožky není průhledná. Intenzita barvy není trvalá a postupem času barvy blednou. Trvanlivost závisí na expozici UV zářením, stáří a typu pokožky, kvalitě a odstínu použitých barev. Průměrná trvanlivost je v rozmezí 2-5 let.

Vpravováni pigmentu pod kůži je proces, při kterém je narušována integrita lidské kůže. Je tedy zcela fyziologické, že při procesu hojení mohou vzniknout drobné stroupky.

Výjimečnost tetovacího zařízení spočívá v následujících faktorech

  1. Využívá nový způsob opracovávání jehel laserem, což umožňuje dokonalý vpich a přenos mikropigmentu do kůže. Nespornou výhodou je tak rychlejší a hladší průběh hojení s minimalizací vzniku infekce.
  2. Jehlový systém, kterým je přístroj vybaven (ostatní přístroje převážně cartridgovým systémem) zajišťuje dokonalé vedení jehly a tím maximální přesnost prováděné práce. Samozřejmostí jsou jehly určené k jednorázovému použití a tím zabezpečují nejvyšší ochranu vůči přenosu infekce a různých nemocí.
  3. Dovoluje pracovat se zvýšenou rychlostí vpichu (90 – 250/ vpichů za sekundu) a tím zvyšuje kvalitu zavádění pigmentu do pokožky bez jakýchkoliv vibrací či kolísání. Ostatní přístroje pracují s maximální rychlostí vpichu do 150/s.
  4. Jeho další ojedinělou předností je možnost horkovzdušné sterilizace tetovacího pera (ostatní produkty na trhu tuto možnost nemají), čímž se dá zajistit nejvyšší a nejbezpečnější průběh tetování z pohledu hygienických zásad. Sterilizovat se dají všechny části tetovacího pera kromě části s motorkem.
  5. Integrovaná ochrana pera ( Safety Pus systém) proti zpětnému vniknutí barvy umožňuje pouze běžné čištění povrchovou desinfekcí a nemusí se složitě rozkládat. Garantuje nejvyšší možnou kvalitu ochrany a perfektní hygienu zařízení.
  6. Hloubka vpichu, která je u tohoto zařízení nastavitelná až do 3mm, umožňuje provádět i klasické trvalé tetování, což někteří klienti rádi uvítají.

Toto zařízení splňuje nejvyšší jakostní normy technologie i materiálů.